Skapa ditt eget gratis konto här:

Jag har läst och förstått villkoren

Här är vi


Make Newsmail är utformad, ägs och drivs av Make Websolutions AS. Vi är stora fans av användarvänliga, effektiva och webbaserade applikationer. Därför gör vi allt vi kan för att vara bäst!

Make Websolutions AS

Ivan Bjørndalsgate 9, Oslo (Norway)
Support: (+46) 850 383 033
support@makenewsmail.se

Stian Fongaard

Chef VD

stian@makenewsmail.se

Raymond Bakken

Teknisk support

raymond@makenewsmail.se

William Øberg

Kundansvarig

william@makenewsmail.se

Magnus Samuelshaug

Kundansvarig

magnus@makenewsmail.se

Wahab Chaudry

Kundansvarig

wahab@makenewsmail.se

Felix Josephson

Kundansvarig

felix@makenewsmail.se

Martin Leinstein

Kundansvarig

martin@makenewsmail.se

Torbjørn Tiltnes

Utvecklare

torbjorn@makenewsmail.se

Stian B. Pedersen

Utvecklare

stianb@makenewsmail.se

Raymond Meller

Design

mellerd@makenewsmail.se

Skapa ditt eget gratis konto här:

Jag har läst och förstått villkoren